Regio Logo

Oprichtingsdatum:
16 maart 2000

Kleur van de das:
Groen / roze met rode rand
(kleuren van het logo)

Website-adres:
www.regio-rondomdeijssel.nl

Bestuur:
Het gehele bestuur is te bereiken via:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. bestuur@regio-rondomdeijssel.nl

De individuele leden zijn te bereiken via:
Voorzitter:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. voorzitter@regio-rondomdeijssel.nl
Fred Vermeulen

Vice-Voorzitter:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. vice-voorzitter@regio-rondomdeijssel.nl
- vacant - (Admiraliteit)

Secretaris: 
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. secretaris@regio-rondomdeijssel.nl
Stefan van der Meer

Penningmeester:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. penningmeester@regio-rondomdeijssel.nl
Bruno Lendering

Voorzitter trainingsteam: 
trainingsteam@regio-rondomdeijssel.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Lars van den Berg


Voorzitter activiteitenteam:
coordinator-activiteiten@regio-rondomdeijssel.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
(- vacant -) Fred Vermeulen (ad-interim)


Lid Landelijke Raad namens de Regio: 
LidLandelijkeRaad@regio-rondomdeijssel.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Jacco Savelberg

Plaatsvervangend lid Landelijke Raad: 
Leon Smeenk

Praktijkcoach:
Praktijkcoach@regio-rondomdeijssel.nl
Lars van den Berg
Jasper van Elburg

Communicatieteam:
communicatieteam@regio-rondomdeijssel.nl
Hein Harmsen
0570 - 677793

Webteam:
beheerders-website@regio-rondomdeijssel.nl
Marcel van der Kruk
06 - 27214317

Helpdesk en postkamer: 
helpdesk_postkamer@regio-rondomdeijssel.nl
Renate & Hein Harmsen
0570 - 677793

Commissie buitenland:
commissie_buitenland@regio-rondomdeijssel.nl

Stefan van der Meer
Bruno Lendering

SSSS

 

 

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.