Regio Logo

Oprichtingsdatum:
16 maart 2000

Kleur van de das:
Groen / roze met rode rand
(kleuren van het logo)

Website-adres:
www.regio-rondomdeijssel.nl

Bestuur:
Het gehele bestuur is te bereiken via:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. bestuur@regio-rondomdeijssel.nl

De individuele leden zijn te bereiken via:
Voorzitter:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. voorzitter@regio-rondomdeijssel.nl
Fred Vermeulen

Vice-Voorzitter:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. vice-voorzitter@regio-rondomdeijssel.nl
- vacant - (Admiraliteit)

Secretaris: 
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. secretaris@regio-rondomdeijssel.nl


Penningmeester:
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. penningmeester@regio-rondomdeijssel.nl
Alexander van Hunnik

Voorzitter trainingsteam: 
trainingsteam@regio-rondomdeijssel.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Frits zur Kleinsmiede

Voorzitter activiteitenteam:
coordinator-activiteiten@regio-rondomdeijssel.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Marjon Loman


Lid Landelijke Raad namens de Regio: 
LidLandelijkeRaad@regio-rondomdeijssel.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
Wim Willems

Plaatsvervangend lid Landelijke Raad: 

- vacant -

Regio Consulenten:
Steunpunt Gelderland
Adri van Apeldoorn
06 - 18382512

Steunpunt Overijssel
Sylvia Wichink
06 - 44866373

Communicatieteam:
communicatieteam@regio-rondomdeijssel.nl
Hein Harmsen
0570 - 677793

Webteam:
beheerders-website@regio-rondomdeijssel.nl
Marcel van der Kruk
06 - 27214317

Helpdesk en postkamer: 
helpdesk_postkamer@regio-rondomdeijssel.nl
Renate & Hein Harmsen
0570 - 677793

Commissie buitenland:
commissie_buitenland@regio-rondomdeijssel.nl

Stefan van der Meer

SSSS

 

 

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.